Referencje

Marek jest odpowiedzialnym, godnym zaufania i oddanym badaczem, nauczycielem i praktykiem w zakresie finansów przedsiębiorstwa.
Doprowadza każdy projekt do pomyślnego zakończenia, tworząc trwałą wartość dodaną dla swoich Klientów. Jest innowacyjnym współpracownikiem o wyjątkowej zdolności budowania relacji i motywowania oraz koncentrowania zainteresowanych stron na zadaniu.

Marek and I worked at KGHM International, Vancouver. I was responsible for Financial Reporting and Marek was the Internal Audit Manager. Marek is an outstanding manager with a knack for building strong relationships across all levels within an organization. He has an outgoing and sincere personality and consistently provides value-added service. I wholeheartedly recommend Marek as an experienced advisor with a broad international perspective.

Jay Kapadia
Corporate Controller

Doświadczony ekspert finansowy o charyzmatycznej osobowości. Marek jest pasjonatem wyceny przedsiębiorstw i zarządzania strategicznego. Posiada wysokie standardy zawodowe i gwarantuje doskonałą komunikację z Klientem, a także wysoką jakość doradztwa. Jest także doskonałym wykładowcą. Gorąco polecam Marka każdemu, kto szuka etycznego i sumiennego doradcy. Pierwsza klasa!

Andrzej Staniszewski
Kierownik projektu, Dział analiz i oceny powdrożeniowej projektów inwestycyjnych 

W grudniu 2017 r. uczestniczyłem w dwudniowych warsztatach dotyczących wyceny przedsiębiorstwa oraz aktywów niematerialnych w EY Academy of Business prowadzonych przez Marka. Marek jest pasjonatem finansów korporacyjnych i potrafi w jasny i łatwy sposób wyjaśni złożone zagadnienia finansowe. Posiada rozległe międzynarodowe doświadczenie akademickie i zawodowe, co czyni go atrakcyjnym wykładowcą.

I worked with Marek when I was the Canadian and International Tax Manager at KGHM International. Marek forged strong working relationships with his colleagues at all levels within the company. Marek embraces challenges, and relentlessly pursues professional development opportunities, for example the CBV course. I enthusiastically recommend Marek as a senior advisor and business valuator. He is highly motivated and an experienced team player. I look forward to working with Marek again in the future.

Eddie Ting
Senior Manager, Tax

W 2012 r. Marek był członkiem zespołu doradczego, który świadczył nam usługi doradztwa w zakresie wykupu menedżerskiego (MBO) w Elproma Elektronika Sp. z o.o. Byłem wówczas Prezesem Zarządu i posiadałem udział mniejszościowy. Spółka była kontrolowana przez zagraniczną firmę rodzinną. Marek:

  • Dokonał analizy sprawozdań finansowych;
  • Zweryfikował prognozy finansowych;
  • Sporządził wycenę większościowego pakietu akcji w Elproma przy użyciu metod: zdyskontowanych przepływów pieniężnych i skorygowanych aktywów netto;
  • Pomógł w pozyskaniu finansowania na potrzeby wykupu;
  • Stworzył model MBO, który przyjęliśmy.

Marek posiada duże doświadczenie w obszarze wykupów, wyceny przedsiębiorstw i doradztwa strategicznego. Każdy proces MBO jest obarczony wysokim ryzykiem. Marek doradzał nam na każdym etapie, zapewniając, że nasze decyzje były prawidłowe i w odpowiednim czasie. To MBO było udane dla mnie i mojego partnera biznesowego. Przejęliśmy spółkę, pozyskaliśmy potrzebne finansowanie, zrestrukturyzowaliśmy firmę i ostatecznie spłaciliśmy cały dług po zaledwie trzech latach. Gorąco polecam Marka jako biegłego w zakresie wyceny i doradcę strategicznego.

Tomasz Widomski
Współwłaściciel, członek Rady nadzorczej Elproma Elektronika Sp. z o.o.

I worked with Marek for two years between 2014 and 2016 at KGHM International Ltd in Vancouver. Marek was the Internal Audit Manager, and I was the Vice-President of Reporting and Accounting. We worked together closely on numerous internal audit projects. Marek impressed me with his positive attitude, his humility and his comprehensive knowledge of business valuation and finance.

Chciałbym skorzystać z tej okazji, aby podziękować Markowi za współpracę. Naprawdę lubię z nim pracować. Doceniam jego obszerną wiedzę i doświadczenie w zakresie wyceny przedsiębiorstwa. Jako anioł biznesu i inwestor we wczesnych stadiach rozwoju firmy, uważam, że warto skontaktować się z profesjonalistami takimi jak Marek i poprosić o radę. Jego praca i raporty z wyceny są bardzo przydatne dla firmy z mojego portfela tj. Click Quick Now Sp. z o.o. Jestem pewien, że w przyszłości będzie wiele okazji, aby ponownie skorzystać z doświadczenia Marka.

Daniel Lewczuk
Właściciel i CEO